Dne 11.3.2023 se ve sportovní hale v Budišově nad Budišovkou uskutečnilo halové mistrovství České republiky v Rybolovné technice. Závod se konal pod záštitou ČRS ÚS pro severní Moravu a Slezsko, Rady ČRS Praha a ČRS místní organizace Vítkov. Turnaje se účastnilo 90 závodníků z osmi krajů ČR. Závodilo se ve třech disciplínách Arenberg, Skish a Muti Skish a to v kategoriích mladší žáci, starší žáci, mladší žákyně, starší žákyně, junioři, juniorky, muži a ženy. Mladí rybáři ČRS MO Vítkov se umístili na 2. místě v kategorii starší žáci Tomáš Oplt a na 16. místě Dominik Turoň, na 1. místě v kategorii mladší žáci se umístil Ladislav Boček, v kategorii juniorky se na 2. místě umístila Anna Škrobánková.

Celá tato úspěšná akce se konala za podpory sponzorů, a to města Vítkova, města Budišova nad Budišovkou a společnosti Verdatex Group s.r.o. Všem účastníkům, a hlavně sponzorům děkujeme.